פועלי ומדוכאי כל העולם התאחדו במאבק למען השחרור!

 

המגמה המהפכנית הקומוניסטית האינטרנציונליסטית שולחת ביום האחד במאי ברכות לכל הלוחמים למען שחרור מעמד-הפועלים ועמים מדוכאים סביב העולם. אנו קוראים להם להצטרף אלינו בבניית מפלגות מהפכניות חדשות ואינטרנציונל חדש של מעמד-הפועלים. מפלגה עולמית כזו של מהפכה סוציאליסטית יכולה להיוולד אך ורק במאבק מעמדי נגד מונופולים קפיטליסטיים ומעצמות אימפריאליסטיות.

המהפכנים שנוטלים חלק במאבקים ותנועות כאלה חייבים להילחם נגד הנהגות רשמיות אשר במודע או לא במודע מוליכות  שולל פועלים ומדוכאים - הנהגות של ביורוקרטיות בוגדניות, סוציאל-דמוקרטים, סטאליניסטים, לאומנים ואיסלמיסטים זעיר-בורגניים.

המהפכנים צריכים להפיץ בקרב ההמונים והחלק המתקדם שלהם את הפרוגרמה (מצע) של שלטון מעמד-הפועלים:

לתמוך במהפכה בסוריה! להפיל את משטרו של אסד! נגד כל התערבות אימפריאליסטית! למען גדודי-סולידריות בינלאומיים!

 מצריים, תוניסיה, תימן ולוב: יפלו משטרים איסלמיסטיים פרו-אימפריאליסטיים! פועלים, איכרים ועניים! היכונו למהפכה נוספת!

תובס מדינת האפרטהייד ישראל! לסייע להתנגדות הפלסטינית - בדרך לאינתיפאדה שלישית

באפגניסטן, מאלי, סומלי,אירן וצפון-קוריאה: הקץ לתוקפנות אימפריאליסטית ומלחמות! יובסו כוחות נאט"ו ובעלי-בריתם מקומיים ! להגן על מאבקן של ארצות הללו בכובשים! לא לתמיכה פוליטית בכוחות לאומניים, איסלמיסטיים או סטאליניסטיים!

 לתמוך באיגודים מקצועיים עצמאיים ושביתות-עובדים בסין! שוויון-זכויות לכל האזרחים ללא קשר למחוז מגוריו ועבודתו של אדם! תיפול הדיקטטורה הסטאליניסטית-קפיטליסטית השולטת בסין! להגדרה עצמית של טיבט ומזרח-טורקמניסטן!

מזרח-אסיה: הקץ לתוכניות-ההשתלטות של האימפריאליזם האמריקאי, היפני והסיני! בכל מקרה של סכסוך בין המעצמות הללו אנו נאמר: האויב הגדול נמצא בביתנו !

לתמוך במאבקי-עובדים ועמים מדוכאים, כמו למשל התמילים בסרי-לנקה ותושבי-בלוצ`יסטן (פקיסטן)!

רוסיה: להפיל את משטרו של פוטין! לתמוך במאבק למען הזכויות הדמוקרטיות, ללא כל תמיכה פוליטית בכוחות בורגניים-ליברליים! שיוויון-זכויות למהגרים! זכות-הגדרה עצמית לעמי-הקווקז!

תמיכה בכורים הנאבקים בדרום אפריקה למען איגוד מקצועי עצמאי מממשלת-הקונגרס הלאומי האפריקאי הבוגדני! חיילים דרום-אפריקאיים - צאו מרפובליקת מרכז-אפריקה

תבוטל החוקה הריאקציונית בזימבבה שנכפתה על-ידי הממשלה! למען אסיפה מחוקקת  מהפכנית המבוססת על מועצות-פועלים ואיכרים!

לתמוך למאבקי-עובדים באמריקה הלטינית נגד הורדת-משכורות ופיטורים המוניים! לא לתמוך במשטרים בורגניים של קירשנר ורוסף!

להשתלטות הפועלים  על תאגידים רב-לאומיים מארצות-הברית, האיחוד האירופי וסין! להגן על ארגנטינה מול האימפריאליזם הבריטי ולמען נסיגת-בריטניה מאיי-מלבינס!

להגן על ההישגים החברתיים והדמוקרטיים בוונצואלה, אקוודור ובוליביה! לא לתמיכה פוליטית בממשלות של חזית עממית בוליבריאנית! כן להגן עליהן מפני הימין וההתערבות האימפריאליסטית! להתקדם לעבר ממשלות אמיתיות של פועלים ואיכרים!

הקץ למדיניות-הצנע באירופה ! לבטל כל החובות! להפקיע בנקים ותאגידים! למען שביתות כלליות - לאומיות וכלל-אירופאיות - למען הגנה על מקומות-עבודה, שכר וחסכונות! להילחם על זכויות כל המהגרים ומיעוטים לאומיים!

לתמוך במאבקי-עובדים ומאבקים עממיים ביוון, קפריסין ובולגריה נגד השוד האימפריאליסטי! ליציאה מהאיחוד האירופי ולמען המאבק על ממשלת-פועלים!

להפלת האיחוד האירופי האימפריאליסטי בידי מהפכה סוציאליסטית! למען איחוד-המדינות הסוציאליסטיות של אירופה!

תמיכה בפועלים, שחורים ומהגרים בארצות-הברית: למען עצמאות האיגודים המקצועיים, ארגוני-שחורים ומהגרים מהמפלגה הדמוקרטית הקפיטליסטית!

איכות-הסביבה: להלחם למען תוכנית-חירום פועלית להצלת כדור-הארץ! להלאים  את כל התעשיות המזהמות תחת פיקוח-הפועלים! לפעול לשינוי מערכת-התחבורה והאנרגיה ולמען קישור  הפקת הדלק ואנרגיה אטומית לתוכנית תעסוקה ציבורית! 

המגמה המהפכנית הקומוניסטית האינטר נציונליסטית קוראת לכל הלוחמים למען שחרור לאומי לקשור מאבקים אלו עם הפרספקטיבה של עצמאות מעמד הפועלים והמהפכה הסוציאליסטית.

לסלק את הבירוקרטיה מהאיגודים המקצועיים למען תנועה של חברי השורה.

למען תנועה מהפכנית של ננשים מהגרים וצעירים.

בנייה של  ועדי פעולה של פועלים, איכרים ועניים שינהיגו את המאבק

למען מליציות עממיות

למען נישול  המעמד הקפיטליסטי. להלאים את המפעלים הגדולים והבנקים תחת פיקוח פועלים.

למען ממשלת פועלים ובמדינות "העולם השלישי" למען ממשלות פועלים ואיכרים בקשר הדוק עם עניי העיר במסגרת מועצות בהגנת המליציות העממיות.

מאבק למען   מפלגות פועלים חדשות ולמען אינטרנציונאל פועלים על פרוגראמה מהפכנית

המגמה המהפכנית הקומוניסטית האינטר נציונליסטית הנה מגמה עולמית לוחמת למען שחרור מעמד הפועלים והמדוכאים . יש לה סקציות  בפקיסטן סרי לנקה ישראל/ פלסטין הכבושה, ארה"ב ואוסטריה. היא  מבוססת על . תיאוריה ופרקטיקה מהפכנית של תנועת הפועלים הקשורה בשמות של מרקס, אנגלס לנין וטרוצקי. הצטרפו אלינו

אין עתיד ללא סוציאליזם

אין סוציאליזם ללא מהפכה

אין מהפכה ללא הנהגה מהפכנית